Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

Ainus viis taevas

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg

Ainus viis taevas

Lisatud: 13.12.2010
Vaatamisi: 157058x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Jeesus Kristus elas, kannatas ja suri selleks, et lunastada meid. Jumal lubada Tema Armastatud Poeg peab tulema maailma kuulsus selles wicked maailma patu, vasakule au ja kiitus ja kannatasin solvangute, alanduse, vihkamist ja surma. He, mis oli identne Jumal, hing tundis ta kohutavalt eraldamine, et patt põhjustatud Jumala ja inimese vahel. See suur ohver oli imeline ilming Isa armastust meie vastu.

Kristus oli ainult vahendaja, kelle kaudu Jumal on valas oma suurt armastust patuse maailma. Ainult ohvri Just Jumal puhastab patust kõik, kes Temasse usuvad.

Peaksime meeles pidama, suur hind meie lunastamise ja uue rolli, mida pakutakse meile. Sin oleme pärisorjus saatan, kuid ohverdama Jeesuse Kristuse, saame jälle Jumala lapsed - lapsed Taevane Kuningas. Selline armastus ei saa nägu midagi!

Jeesus Kristus pakub meile teise võimaluse tasuta ja see on meie, kas me aktsepteerime seda sügavale meie süda ja me Ameerika Kristuse iga päev uuendada.

Sellest ei piisa, et öelda - ma usun teda, nii et ma saan taevasse, ei ole see õige usk. Tõeline usk on süda. Kui üks mõistab, et Looja Jumala poeg on üks sõna võiksime neid hävitada kõik ja luua teistega, kuulekas, tule maa peale ja kannatas ja suri meie eest, see on midagi nii sürrealistlik, et me ei saa lasta sellel jahtuda.

Seega esimene samm usk on tõeline ja sügav kahetsus üle meie pattude eest, et ristilöödud meie Looja ja kahetsema.

Seejärel sisestage oma südames Püha Vaimu ja remould meile oma pilt, olime täis armastust ja Jumala seadus ei ole ka üleastumist. See on protsess, ja mida rohkem üks mõistab Jumala armastust rohkem nad näevad oma vigu ja rohkem kerjamine andestust ja juhendamist.

Tegelik võim sin ei saa kunagi põgeneda, sest meie mõtlemine on vale ja me ei saa ise muuta. Kõik inimese jõupingutusi hea käitumise saa muuta südames. See on võimalik vaid Jeesust Kristust, kes annab uue elu süda, ja siis ainult üks saab tõlgivad sin tagasi pühadus.

Üks peab olema uue südame, uue soovi, uued resolutsioonid ja ei piisa ainult häid omadusi, kuid need tuleb uuesti sündinud Püha Vaimu. Sellest ei piisa, et näha Jumala armastust ja halastust. Ei piisa tundma Tema tarkuse ja õigluse põhimõtete järgimist, kuid me peame aktsepteerima ohverdama Jeesuse Kristuse ja on usku pöörduma oma südames.

Tõelise meeleparanduse sisaldab siirast kahetsust, patt ja silmitsi eemale patt. Sin ei Keelata kuni me ei tea tema patusust, tõelised muutused elus juhtub ainult siis, kui süda tõlgivad patt.

Kui sa annad südames Spirit siiski ärkab südametunnistus ja patune tunnete midagi sügavust ja pühadust Jumala õiguse alusel valitsuse Jumal taevas ja maa peal.

Life Päästja on hea näide sellest, säilitades põhimõtte Jumala seadus - armastust Jumala ja mees. Tema elu oli täis andestust ja omakasupüüdmatu armastus. Kui me vaatame teda, siis me teame, kurjuse oma südames.

Ainus põhjus, miks meil puudub pattude andeksandmist pandud on, et me ei ole valmis alandlik süda ja ei taha, et see vastaks tingimustele jumalikku tõde. Ülestunnistus sin, kas avalik-või eraõiguslik, kui aus olla, tuleb teha vabalt ja ei saa jõustada patune. Mitte teha ka juhuslikult ning hoolimatult ja võib jõustada need, kes ei ole siiani selge ettekujutus kohutav iseloom patt. Ainult usu, et pärineb meie sisemine sügavus, leiab oma tee igavese Jumala armu.

Religioon ilma siiras patukahetsus ja ükski abinõu ei ole meeldiv Jumalale. Elus oluline muutus peab toimuma, kõik on kallis Jumal, tuleb eemaldada. See on tingitud tõelise meeleparanduse ja pattude eest. Piht Kristuse ilma et see sügav armastus on lihtsalt verbaalne väljendus, kuiv formaalsus. Kõik need, kes tunnistab oma süüd, meil on põhjendatud, Jeesus tugineda iga Vaga veres.

Kui Püha Vaim äratada oma südametunnistus, sa tead, mingil määral paha patt, tema võimuses, et tema süüd ja viletsus ja mõtle teda koos vastumeelsusega. Sa tunned, et patt lahutab teid Jumal, sa oled vangistuses võimu paha. Rohkem sa püüad põgeneda, seda rohkem sa mõistad oma abitust. Teie motiivid on ebapuhtad ja su süda on ebapuhtad. Tunnistavad, et teie elu on täis isekust ja pattu. Kas te unistate, et sa olid andeks, siis tuleb puhastada ja kohale toimetatud. Proovides kohta, mida ta võtab, et olla kooskõlas Jumalaga, siis tuleb nagu tema. Mida te teete seda saavutada?

Mine temale ja palub tal pesta oma patud ja annab sulle uue südame. Trust tal seda teha, sest ta lubas.

Kui teil pühendada Jeesus ei jäta, mitte eraldi teda, aga tunnistama iga päev: "Mina olen Kristus, ma pühendatud talle." Küsi temalt, et anda teile oma Vaimu ja hoiab sind Tema armu. Sest Jumal andis teile, ja uskusid, et te olete saanud Jumala laps, elab endiselt Jumal. Apostel Paulus kirjutab: "Live Kristuses Jeesuses, kui olete saanud teda Lord" (Kl 2:6).

Jeesus tahab, et me talle meeldib, et me oleme patused, abitu, sõltuv. Kas me saame tulla kõik mu nõrkusi ning tema follies, tema patusust, ja sügisel tema jala meeleparandus.

Kui süda on uuendatud Jumala Vaim kannab tunnistaja elu ise. Muutus kajastub iseloomu, harjumuste, koosolekul. Näitab selgelt, silmatorkav kontrast, mis oli enne, ja nad on praegu. Loodus ei näita juhuslikud heateod või halvad teod harvad, kuid igapäevases kõnes ja käitumises.

Need, kes saavad uuteks olevusteks Kristuses Jeesuses, toovad vilju Spirit, mis on "armastus, rõõm, rahu, kannatlikkus, lahkus, heatahtlikkus, ustavus, tasadus, enesekontroll" (Gl 5,22-23). Cease leida rõõm vana kruustangid, kuid usk Jumala Poeg kõnnime jälgedes Kristus, peegeldavad tema iseloomu ja on puhas nagu ta on puhas.

On kaks viga, mis tuleb seisab Jumala lapsed - eriti need, kes lihtsalt hakkas uskuma Jumala armu - eriti kaitstud.

Esimene viga on usk inimese enda tugevuse ja enda töid, usk, et nende mees saab tasakaalustada Jumal.

Kes üritab seadusi täitma ja saab pühak enda tegusid, üritades võimatu. Kõik, mis mees leidis ilma Kristusest, on määritud isekus ja patt. Ainult usk Kristuse arm võib õnnistab meid.

Teine mitte vähem ohtlik viga on usk, et Kristus on vabanenud meest kaitse õiguse Jumal, usk, et me muutume osalejate Kristuse armu ja et meie tegevus meie lunastus on midagi ühist.

Aga pange tähele, et kuulekus ei tähenda üksnes formaalset vastavust korraldusi, vaid heategevus.

Jumala seadus on väljend tõelise olemuse Jumala on Ruumiillistuma suur põhimõtteid armastus, ja see on aluseks valitsuse Jumal taevas ja maa peal. See on veel kehtiv, nii taevas ja maa peal.

Kui meie südamed on äsja loodud Jumala näo järgi kui hing jumalik armastus, on võimalik, et Jumala seadus ei kajastu elu? Kui armastuse põhimõtet sisestatud süda, kui üks on uuestisündinud pilt Looja on täidetud lubadus uue lepingu.

Hb 10,16 - "Ma annan neile oma seadused nende südamesse ja kirjutan need neile meelde."

Ja kui seadus sisestatud süda, mis kujundavad tema elu. Kuuliaisuus - teenuse armastuse ja pühendumusega armastama - on tõsi märk jüngriks. Piibel ütleb:

1 John 5,3, 2.4 - "Siin on Jumala armastus, et me peame tema käske." "Kes ütleb, et ma tean teda, aga ei pea tema käske on valetaja ja ei ole tõde teda." See on lihtsalt usku ja veendumust, et meie kuulekuses vabastamise osalejatest on Kristuse armu, mis võimaldab meil olla kuulekas.

Lunastus ei saada tema kuulekus, sest pääste on Jumala armuand, et võtame usus. Kuuliaisuus on puu usu.

1. jaanuar 3,5.6 - "Ja sa tead, et Jumala Poeg ilmunud, et patud ära võtta, ning ei ole patt. Need, kes jäävad Poeg, mitte patt ja kes patte, teda näinud või tundnud teda."

See on tõsi proovikiviks. Kui te jääte Kristus elab meie Jumala armastusest, meie tunded, meie mõtted, meie kavatsused ja meie tegevus on kooskõlas Jumala tahte väljendatud käske Jumala püha õigusega.

1. jaanuar 3,7 - "Lapsukesed, ärgu sind petta: ta on õige, kes teeb õigust - nagu ta on õige."

Õiglus on määratletud püha Jumala seadus, mis on väljendatud Kümme käsku antud Siinail. Phantom usku Kristusesse, kes väidab, et mees oli vabastatud kohustusest kuuletuda Jumala ei usu, kuid ülbus.

Ef 2,8, James 2.17 - "For armust olete õndsaks saanud usu kaudu", vaid "samuti usust, ei ole iseenesest 1i ehitustööd, on surnud juba iseenesest."

Kanna enda Kui ta on ning selle vastu, kui teie Päästja, siis pidada tema lihtsalt maksta, kas see on teie elu ise hříšnější. Kristuse iseloomu seisab asemel oma iseloomu, ja Jumal võtab sind kui sa olid süüdi.

Ja see, et Kristus annab uus süda. Usk elab sinu südames. Usu, peate järgima käesoleva liidust Kristuse ja iga päev pead kuuletuma oma tahet Tema tahe, ja kui te nii teete, Kristus töötab sul on ja tegutsema tema tahe.

Rohkem me läheneme Jeesus, rohkem vigu on seljas märgib, sest meie mõistus parandada ja täiuslik lisaks loodusele Jeesuse tõestab meie ebatäiuslikkus selgem valgust. See tõestab, et Saatana pettused on kaotamas oma võimu, elavdamine mõju Jumala Vaim äratab meid.

Meelemuutus, et me saada Jumala lasteks, Piibel on nn taassünni.

Pühitsetud olgu Jumal hommikul, olgu see siis oma esimene toiming: Palvetagem: "Võta mind" Issand, kui kogu oma vara. Ma panin kõik oma plaanid oma jalgu. Kasuta mind täna oma ministeerium. Jääge minusse ja anna mulle lõpetanud kõik oma töö teile. "So palvetada iga päev. Igal hommikul pühitsema Jumalale päev ette. Tooge talle kõik tema plaanid kuulutada oma kokkuhoidlikkus, mis tehakse ja millised mitte. Nii iga päev Pane oma elu Jumala kätesse ning oma elu üha enam ja enam ülimoodne pärast Kristuse elu.

Armastus Jeesuse peegeldub soov töötada, kui ta töötas heaolu ja pääste inimkonnale. Kas armastus ja kaastunne on něžnému kogu loodu, mis hoolitseb meie taevane Isa.

Kui keegi tuleb Kristuse juurde, on sündinud tema südame soov rääkida teistele, kuidas leida haruldasi sõber Jeesus, salvific ja pühitseb tõde ei saa jääda oma südames suletud. Kui oleme riietatud Kristuse õiguse kohta ja täis rõõmu, mis elab meis oma Vaimu, ei saa me vaikida.

Süda igatseb midagi enamat. On seal ruumi laiskus või isekus. Need, kes on nii pühendunud ennastsalgav töö teiste heaolu, jõudumööda oma päästet. Et töö Kristus saab tööd pere, kirik, sõbrad, naabrid või tööl.

Loe kuulda, kuidas Jumal räägib meiega. Jumal ilmutab oma tahet oma Sõna - Piibel, selle loomisest - loodus ja kokkuhoidlikkus ja meie südametunnistust.

Kui pangs südametunnistuse miks ei kuuletu ja tähelepanuta häält Jumala Vaim?

Kui me tahame tajuda Jumala häält, see eeldab tõsist tähelepanu. Me peame seisma oma kalduvustega, ja peksid neid kuuletuma hääl südametunnistuse viivitamata või vabandus tema kõned ei lõpe ja ei kasutanud üles meie enda tahet ja instinktiivne käitumine.

Lord nõustab meid palvetama üksindust ja vaikust oma südamed uuritud, kuulasin häält tõde ja südametunnistus. Miski teeb nii selge kui füüsilisest palve üksindus.

Kui jätad oma loomuliku iseseisvuse ja sõltumatuse tahet ja asendada lapselik kuulekus lubatud juhul, kui olete valmis lahkuma õpetamine, kuulda tõsi karjane, et öelda: "See on võimalus minna pärast seda." (Jesaja 30,21) Pole aega ega kohta, kus oleks kohatu teha Jumalale palves. Miski ei saa meid peatada, meil tõstis meie südamed tõsi palve. Keset rahvamassi tänaval, oma igapäevases töös on võimalik saata palve Jumala poole ja paluda Jumala juhtnööre.

Tooge oma vajadused Jumalale, nende rõõmud, nende muresid, püüdlusi ja nende muresid. Sinu neobtíží koormust teda ega väsi. Kes teab iga juuksed peas ei ole ükskõiksed vajab oma lastele. "Sest Issand on kaastundlik ja armuline" (James 5.11) palves, kuid ei ole lihtsalt mina kiitust ja tänu Jumalale armu.

Kristus ei paku õpetada inimestele ennasttäis, ennastimetlev ja kangekaelne. Ainult tasane ja juhitav lubadused suuniste üle otsustamisel see ainult õpetada oma teed.

Christian elu on elu igapäevane üleandmise alluvussuhteid ning jätkuvat takistuste ületamiseks iga päev toob kaasa uusi ja uusi võite. See on reaalkasv Kristuses.

Armastus Jumala vastu peaks olema peamine allikas meie tegevusele.

Kui mõnikord millestki aru ei saa, me ei kahtle Jumala sõna, sest me ei saa aru, salapära Jumala Providence. Looduses oleme endiselt ümbritsetud saladust, mida ei saa seletada. Isegi lihtsamaid eluvorme on probleem, mis ei selgita isegi targem mõtlejad.

Piibel annab tõde nii lihtsalt ja täiuslikult kohanenud vajadustele ja soovidele inimese südames, et ta oli üllatunud ja muljet isegi kõige intellektuaalne, vaid see võimaldab ka lihtsamaid ja harimatu teada õndsuse teed.

On tõendeid kõigile - kõige lihtsam ja kauge - tõendeid, mis pakub oma kogemusi. Jumal kutsub meid tõe tema sõnu, tõtt tema tõotuse proovige ise. Ta kutsub meid: "Maitske ja te näete, et Issand on hea" (Psalm 34,9). Selle asemel, et tugineda teiste sõnu, peame veenda ennast. Jumal ütleb: "Paluge ja teile" (Johannese 16:24). Jumala lubadused on täidetud. Ära ei suuda ja ei saa kunagi ebaõnnestuda. Kõik see täidab meid rõõmu.

Varsti on nad avatud Taeva väravad, et Jumala lapsed tulid suust King au kuulda õnnistused, mis kõlab nende kõrvadele nagu ilusama muusika: "Tulge, minu Isa õnnistatud, pärige kuningriik, mis teile on valmistatud vundament maailm "(Matteuse 25,34).

Siis lunastamine on tervitatud kodus, mis valmistab neid ette Jeesus.


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Surm on midagi pärast surma?

72_co_je_po_smrti.jpg Mis on surm?Esimese jagatud inimesed kaheks osaks - keha ja hinge filosoof Platon. Ta ütles, keha on surelik ja surematu hing. Võtnud idee kristlus, ja tutvustas teda üldiselt. Kuni eelmise sajandi ...
Lisatud: 12.08.2010
Vaatamisi: 186485x
Recommended

Video - See kõik on umbes Kristus! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Täna ma olen siin, et rääkida inimestega. Või rääkida kiriku või religiooni. Kuna kõik need asjad on nende ebaõnnestumised ja tegematajätmised. Iga teil peaks olema võimalik püsti tõusta ja öelda süüdistused ...
Lisatud: 12.05.2011
Vaatamisi: 150625x

Lai on tee hukatusse, kitsas on tee taevasse!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Enter poolt kitsast väravast suur värav ja lai on tee, mis viib hukatusse, ja palju on neid, kes sealt sisse lähevad. Väina on värav ja kitsas tee, mis viib ellu, ja ...
Lisatud: 05.04.2011
Vaatamisi: 311456x

Jumal ja ebaõigluse vastu maailmas

314_ukrizovani.jpg Miks on nii palju kurjust ja kannatust? Miks Jumal ei sekku ja midagi teha? Paljud inimesed imestavad, kui Jumal oli nii ammu oleks teinud midagi. Need on väga tavalised küsimused, mis ...
Lisatud: 17.01.2011
Vaatamisi: 185792x

9. töö ja elu Christian - Way to Christ

352_cesta_ke_kristu.jpg Jumal on allikas elu, universum, valguse ja rõõmu. Nagu laternana põhineb päike, nagu ojad vee spurt alates live allikas, nii et see valab õnnistust kõikidele oma olendid. Ja kus elu Jumala ...
Lisatud: 11.02.2011
Vaatamisi: 146270x

Et.AmazingHope.net - Ainus viis taevas