Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

7. meelemuutus - Faith ja seadus - Way to Christ

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

273_cesta_ke_kristu.jpg

7. meelemuutus - Faith ja seadus - Way to Christ

Lisatud: 22.11.2010
Vaatamisi: 136739x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

"Kes on Kristuses, on uus loodu. Mis on, vana on möödunud, uus on sündinud" (2. Korintlastele 5:17).

Üks ei tohi öelda, täpse aja ja täpse asukoha, või ei määratle kett asjaolud, mis viisid tema muundamise, et see ei tõenda, et ta ei tühistata.

Kui süda on uuendatud Jumala Vaim kannab tunnistaja elu ise. Muutus kajastub iseloomu, harjumuste, koosolekul. Näitab selgelt, silmatorkav kontrast, mis oli enne, ja nad on praegu. Loodus ei näita juhuslikud heateod või halvad teod harvad, kuid igapäevases kõnes ja käitumisega.

Kes kontrollib meie südametes? Kuigi tegemist meie mõtted? Kes me räägime? Kes on meie sügavaimad tunded ja meie parimad jõud? Kui me Kristuse nad klammerduvad meie mõtted teda ja püüavad teda oma tundeid. Kõik me oleme ja mida me oleme pühendunud Temale. Me tahame olla vastavalt Tema pilt, et näidata oma vaimu, ei tema ja kõik tema armastus.

Need, kes saavad uuteks olevusteks Kristuses Jeesuses, toovad vilju Spirit, mis on "armastus, rõõm, rahu, kannatlikkus, lahkus, heatahtlikkus, ustavus, tasadus, enesekontroll" (Gl 5,22-23). Cease leida rõõm vana kruustangid, kuid usk Jumala Poeg kõnnime jälgedes Kristus, peegeldavad tema iseloomu ja on puhas nagu ta on puhas.

Asjad, et kui vihkas nad nüüd armastust, ja milline oli kunagi armastanud, siis nüüd vihkan. Inimesed on uhke ja kindel, et nad saavad reaalse ja alandlik. Joodik muutub kaine, Vabamõtleja mees moraalselt puhas. Üks jätab ekstravagantne harjumusi ja võimalusi maailmas. Christian ei püüa "väline ornamendid, kuid kaunistused on" Mis on peidetud südameks, mis on hävimatu ja õrn ja vaikse vaimu "(1 Peetruse 3,3.4)

Meeleparandus ei saa tõestada muul viisil kui muudatusettepaneku, milles ta tegutseb. Taastab patune oma lubadust Jumalale tagasi, kui sa varastada, tunnistab oma patud, kui armastab Jumalat ja oma ligimest, ta võib olla kindel, et ta on naasnud surm elule.

Kui sa tuled kui ekslemine, wicked olendid Kristuse ja muutub üks osalejatest andestav arm, puruneb läbi meie südamed armastusega. Igasugune koormus on valgus meid, sest ike, et Kristus paneb on lihtne. Kohustus muutub rõõm, mis pakub rõõmu. Tee, mis tundus shrouded pimeduses, päikesekiiri valgustamiseks õiglus.

Ilu Kristuse iseloom peegeldub tema järgijad. Kas Jumala tahe oli hea meel Kristus. Armastus Jumala vastu ja innukus Jumala auks, olid peamised motiivid elu meie Päästja. Armastus kaunistatud ja täiustatakse kogu oma tegevuse eest. Armastus tuleb Jumalalt. Patune tema süda ei saa sünnitada ja lähevad. Seda võib leida ainult südames, kus Jeesus valitseb. "Me armastame, sest Jumal esimene armastas meid" (1 Jh 4:19). Südames uuendatud armastus jumaliku armu on liikumapanevaks jõuks läbirääkimistel. Olemust muutmata, kontrolli motiive reguleerivad kiindumust, ületamiseks vaenulikkus ja nobler tundeid. Kui see on armastus oma südames ja kaunistab elu on rafineerimiseks mõju meie ümbrus.

On kaks viga, mis tuleb seisab Jumala lapsed - eriti need, kes lihtsalt hakkas uskuma Jumala armu - eriti kaitstud.

Esimene viga, millest ta oli mainitud, on usk inimese enda tugevuse ja enda töid, usk, et nende mees võib lepitada Jumalat. Kes üritab seadusi täitma ja saab pühak enda tööd, üritades võimatu. Kõik, mis mees leidis ilma Kristusest, on määritud isekus ja patt. Ainult usk Kristuse arm võib õnnistab meid.

Teine mitte vähem ohtlik viga on usk, et Kristus on vabanenud meest kaitse õiguse Jumal, usk, et me muutume osalejate Kristuse armu ja et meie tegevus meie lunastus on midagi ühist.

Aga pange tähele, et kuulekus ei tähenda üksnes formaalset vastavust korraldusi, vaid heategevus.

Jumala seadus on väljend tõelise olemuse Jumala on Ruumiillistuma suur põhimõtteid armastus, ja see on aluseks valitsuse Jumal taevas ja maa peal.

Kui meie südamed on äsja loodud Jumala näo järgi, see on inculcated hinge jumaliku armastuse, on võimalik, et Jumala seadus ei kajastu elu? Kui armastuse põhimõtet sisendasid sydämiin, kui üks on uuestisündinud pilt Looja on täidetud lubadus uue lepingu.

Hb 10,16 - "Ma annan neile oma seadused nende südamesse ja kirjutan need neile meelde."

Ja kui seadus sisestatud süda, mis kujundavad tema elu. Kuuliaisuus - teenuse armastuse ja pühendumusega armastama - on tõsi märk jüngriks. Piibel ütleb:

1 John 5,3, 2.4 - "Siin on Jumala armastus, et me peame tema käske." "Kes ütleb, et ma tean teda, aga ei pea tema käske on valetaja ja ei ole tõde teda." See on lihtsalt usku ja veendumust, et meie kuulekuses vabastamise osalejatest on Kristuse armu, mis võimaldab meil olla kuulekas.

Lunastus ei saada tema kuulekus, sest pääste on Jumala armuand, et võtame usus. Kuuliaisuus on puu usu.

1. jaanuar 3,5.6 - "Ja sa tead, et Jumala Poeg ilmunud, et patud ära võtta, ning ei ole patt. Need, kes jäävad Poeg, mitte patt ja kes patte, teda näinud või tundnud teda."

See on tõsi proovikiviks. Kui te jääte Kristus elab meie Jumala armastusest, meie tunded, meie mõtted, meie kavatsused ja meie tegevus on kooskõlas Jumala tahte väljendatud käske Jumala püha õigusega.

1. jaanuar 3,7 - "Lapsukesed, ärgu sind petta: ta on õige, kes teeb õigust - nagu ta on õige."

Õiglus on määratletud püha Jumala seadus, mis on väljendatud Kümme käsku antud Siinail. Phantom usku Kristusesse, kes väidab, et mees oli vabastatud kohustusest kuuletuda Jumala ei usu, kuid ülbus.

Ef 2,8, James 2.17 - "For armust olete õndsaks saanud usu kaudu", vaid "samuti usk, kui tegu ise, on ise surnud."

Jeesus ütles enda kohta, enne kui ta tuli maale:

Psalm 40,8 - "Selleks, et täita minu Jumal, Sinu tahe on minu soov, su õigusega kuulub mu süda."

Ja enne tõusis taevasse, ütles: "...

John 15,10 - ma olen pidanud oma Isa käske ja jään tema armastus. "

1 John 2,3-6 - Püha Pühakiri ütleb: "Selle me teame, et me teame teda, kui me peame tema käske ... Kes ütleb, et ta järgib temasse peab elama nii, nagu ta elas."

1 Peter 2,21 - "Sest ka Kristus kannatas teie eest, jättes teile eeskuju, et tema jälgedes."

Seisukorras igavene elu on sama täna, nagu see oli alati - on jäänud samaks nagu see oli Paradise enne sügisel oma esimesed vanemad. See on absoluutne kuulekus Jumala seadus, täiuslik õiglus. Kui ta oli antud igavese elu muudel asjaoludel, siis oleks risk heaolu kogu universumis. See avaks tee pattu, mis muutuks kõik viletsust ja leina surematu.

Enne oma langeda Adam võiks kuulekuses Jumala seadus, et luua õiglane iseloom. See ei läinud siiski, ja tema patu sai meie patune loomus, nii et see ei ole õiglane omal jõul.

Kuna meil on patune ja õelad, me ei saa täiuslikult kuuletuma püha õigusega. Meil ei ole õiglus, võiksime püsti nõuetele Jumala seadus. Aga Kristus on valmistanud meile väljapääs. Ta elas maa peal keset samades uuringutes ja kiusatused meie ees ise. Aga ta elas patuta. Ta suri meie eest ja nüüd pakume, et võtab talle meie patud ja annab meile oma õiguseks.

Käsi Kui ta on ning selle vastu, kui teie Päästja, siis pidada tema lihtsalt maksta, kas see on teie elu ise patune. Kristuse iseloomu seisab asemel oma iseloomu, ja Jumal võtab sind kui sa olid süüdi.

Ja see, et Kristus annab uus süda. Usk elab sinu südames. Usu, peate järgima käesoleva liidust Kristuse ja iga päev pead kuuletuma oma tahet Tema tahe, ja kui te nii teete, Kristus töötab sul on ja tegutsema tema tahe.

Seejärel võite öelda: "... ja elu, mida ma praegu elame ma elan usus Jumala Pojasse, kes mind on armastanud ja on Iseenese andnud minu eest" (Gl 2:20). Samuti ütles Jeesus oma jüngritele: "See pole sina, kes räägivad, aga sa rääkida teie Isa Vaim" (Matteuse 10:20). Ta on Kristus teie sees, siis näitab, et samas vaimus ja teevad häid tegusid - teod justiits-ja kuulekus.

Me ei oma midagi, mida me saame kiidelda. Meil ei ole mingit põhjust ülistus. Meie ainus põhjus lootust Kristuse õigluses, mida me lisatakse üks koht Püha Vaimu töö meis ja meie kaudu.

Kui me räägime usust, siis tuleb meeles pidada, et seal on erinevus. See liik usk, mis on täiesti erinev õige usk. Olemasolu ja võimu Jumal, tõe Jumala sõna nagu asjaolu, et isegi Saatan ja tema väed ei saa eitada. Piibel ütleb, et "isegi deemonid usuvad ja värisevad" (James 2:19), see ei ole usk.

Kus on ainult usk Jumala sõna, vaid alluvad Jumala tahtmine, allutamine Jumalale on kui süda, kui see on ära võetud tunded, on õige usk, usk et toimib armastus ja puhastab hinge. Selline usk on uuendatud südamega Jumala näo järgi. Süda, et mitte taaselustuva riigi suhtes Jumala seadus, samuti ei saa tõde, nüüd rõõmustab oma pühas käskudest ja kutsub koos Psalmist: "Kuidas ma armastan oma õiguse! Iga päev ma arvan temast" (Psalm 119,97). Ja õiglus on täidetud meis, "kes ei järgi tema, vaid Vaimu järgi" (Roomlastele 8:1).

On neid, kes on maitsnud andestav armastus Kristuse ja kes oleks tõesti meeldib olla Jumala lapsed, vaid veel aru, et nad on ebatäiuslikud, et nende elu ei ole ilma vigu ning kergesti kahtlus, kas nende südamed uuendatud Püha Vaimu poolt .

Such'd öelda: Ärge heitke meelt, ei kõigu. Tihti peame me oma puudujääke ja vigu sügisel nutt jalge Jeesus, aga me ei tohi alistuda ahastus. Isegi kui me ületada vaenlase oleme hukule määratud. Jumal ei hülga meid ja viskas ära. Kristus on Jumala paremal käel ja esindama meid.

Armastatud jünger Johannes kirjutas:

1. jaanuar 2,1 - "Kirjutan seda, sa ei tohi patt. Aga kui keegi pattu, on meil eestkostja Isa juures, Jeesus Kristus head."

Ja ärge unustage Kristuse sõnad: "Isa ise armastab teid." (John 16,27). Ta tahab võtta uuesti, ta tahab sind näha peegeldus oma puhtuse ja pühaduse. Kui teil võimaldada tal jätkata head tööd juba alanud te päevast kuni Jeesus Kristus. Palvetage tulihingeliselt, uskuge paremini. Kui me enam usuvad oma tugevust, olgem usun rohkem võimu meie Lunastaja ja me ülista teda, kes on meie tervisele.

Rohkem lähemale Jeesuse rohkem defekte seljas märgib, sest meie mõistus parandada ja täiuslik lisaks loodusele Jeesuse tõestab meie ebatäiuslikkus selgem valgust. See tõestab, et Saatana pettused on kaotamas oma võimu, elavdamine mõju Jumala Vaim äratab meid.

Rohkem meist talle ja Jumala sõna Pudi tundsin vajadustele paremini olemus Kristuse ja teame, et me paremini kajastada tema pilt.

Väljavõte raamatust Teekond Kristus - EG White


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jeesus Kristus on Jumala või loodud on? - 1. osa

374_jezis_kristus_1.jpg Kõik need salmid on meid teadmine, et Jumal, maailma Looja ja kogu elu tuli isiklikult selle maa kehas mees, Jeesus Kristus suri meie pattude eest. Kes on Lord of the universe, ...
Lisatud: 10.03.2011
Vaatamisi: 192838x

Prayer on vestlus Jumalaga

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luuka 11,1 - "Issand, õpeta meid palvetama niimoodi John õpetas oma jüngreid."Luuka 18,1 - Ta ütles neile tähendamissõna, sest ikka veel on vaja palvetada ja mitte alla andma:Mis on palve?Et vaimne ...
Lisatud: 03.05.2011
Vaatamisi: 278093x

Jumal ja ebaõigluse vastu maailmas

314_ukrizovani.jpg Miks on nii palju kurjust ja kannatust? Miks Jumal ei sekku ja midagi teha? Paljud inimesed imestavad, kui Jumal oli nii ammu oleks teinud midagi. Need on väga tavalised küsimused, mis ...
Lisatud: 17.01.2011
Vaatamisi: 184030x

8. kasv Kristuse muutumise iseloom - Journey Kristuse

304_cesta_ke_kristu.jpg Kasv Kristus - et muuta meie loomusMõtle Kristuse armastust, ilu ja täiuslikkust tema iseloomuga. Mõtle Kristuse Kieltäymys, alandlikkust Kristuses, Kristuse puhtus ja pühadus, Kristusega tema kirjeldamatu armastus - need on teemad, ...
Lisatud: 07.01.2011
Vaatamisi: 139076x

Piibel, Jumala sõna - miks me saame usaldada teda?

285_bible.jpg Piibel on raamat, mis loodi 16 pikki sajandeid, ja ta on osalenud kirjalikult 40 kirjanikud täiesti erinevas vanuses, elukutsete, haridus, keskkond, kaasatus ja maailmavaade. Ja veel nii kristlased me tunnistame, et ...
Lisatud: 07.12.2010
Vaatamisi: 204534x

Et.AmazingHope.net - 7. meelemuutus - Faith ja seadus - Way to Christ