Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

5. pühitsemine - Way to Christ

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

188_cesta_ke_kristu.jpg

5. pühitsemine - Way to Christ

Lisatud: 20.10.2010
Vaatamisi: 143161x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

5 pühitsus

Jumala tõotus on: "Te otsite mind ja leiate minu, kui te otsite mind kogu südamest" (Jeremija 29,13).

Jumal peab olema valatud kogu südamest, muidu ei saa muudatusi, mis põhjustavad meile uuendama oma pilt. Tema patune loomus, oleme võõrandunud Jumalast. Püha Vaim on rääkinud järgmist: "surnud üleastumistes ja pattudes." "Kogu pea on haige ja terve süda nõrk. Pealaest jalatallani ei ole tervislik." Saatan hoiab meid oma püüniseks, olime söömine "püütud meile teed Tema tahe" (Efeslastele 2.1; Isaiah 1,5.6, 2 Timothy 2.26). Jumal tahab tervendada meid päästa meid. Kuid see nõuab täielikku ümberkujundamist, uuendada kogu meie olemus, peame anda ennast Issandale.

Võidelda ise on suurim mäng, et inimesed on hädas. Loobuma ise, järgige Jumala tahet nõua suurt pingutust. Üks tuleb esmalt Jumala sõna, enne kui ta saab uuestisündinud pühadus.

Valitsus ei ole jumal nagu Saatan üritab meile öelda - mis põhineb pime lugupidamisega irratsionaalne vägivald, vaid tugineb mõistus ja südametunnistus. "Olgem põhjus koos" (Jesaja 1:18), kutsub Looja olendid on loodud. Loodud Jumala tahet

Kui te lahkute Jumal, me peame tingimata loobuma kõigest, mis eraldab meid teda. Seetõttu Päästja meenutab: "Ükski, kes te kõik ei ole, et ta on ei saa olla minu jünger" (Luuka 14:33). Meil tuleb anda midagi ära Jumala südames. Armastust raha, soov omandit on kuldkett, mis on seotud Saatan. Muud iha kuulsuse ja maiste kiitusega. Muud eesmärk elus on isekas mugavus, ilma mingit vastutust. Ori ahelad siiski katki. Me ei saa olla pool Jumala ja pool maailmas. Me oleme Jumala lapsed, kui nad kõik üle.

On inimesi, kes arvavad, et Jumalat teenides. Nad tahavad kuuletuda Tema õigust, luues kena iseloom ja saavutada lunastust, kuid tugineda ainult oma tugevust. Keskmes Kristuse armastus ei ole ainult proovida kohustuste täitmiseks kristliku elu, nagu midagi, et Jumal nõuab neilt saada taevasse. Selline usk on väärtusetud. Elab südames Kristuse mees nii täis rõõmu ja tema armastus oma ühenduse, et ta loobub täielikult.

Kaemus Kristuse me unustame ennast. Armastus Jeesuse muutub motiiv tegutseda. Need, kes tunnevad piiritu Jumala armastust, ei küsi, milline on piisav, et täita Jumala ei ole rahul madalaim tase, kuid püüdma täiuslik rakendamiseks on oma Lunastaja. Koos kõigi tõsidus nad teevad ja näitavad huvi, mis vastab hinnasihi, mis suunatud. Piht Kristuse ilma et see sügav armastus on lihtsalt verbaalne väljendus, kuiv formaalsus, raske koorem orjusest.

Kas tunned, et liiga palju kannatanu loobuma kõigest Kristuse? Küsige endalt küsimuse: "Mida on Kristus minu jaoks?" Jumala Poeg andis kõik - elu, armastus ja kannatus - meie lunastus. Ja see on võimalik teda me, kes on väärt armastus nii suur, ei anna oma südames? In iga hetk meie elu võtame õnnistusi tema armu, me ei saa täielikult mõista sügavus teadmatusest ja vaesus, mis päästis meid enne. Ootame risti meie pattude eest, ja veel põlgavad oma armastust ja ohverdama? Me vaatame lõputu alandus, Issanda auhiilguse jorisema, et meie eluviis viib igavest võitlust ja füüsilisest isikust alandus?

Paljud uhked südamed küsib: "Miks ma pean kahetsema ja ahistama enne võite olla kindel, et Jumal võtab mind?" Vaata Kristusele! Ta oli ilma patuta, see oli Prince of Heaven, et päästa mees võttis enese peale inimkonna pattude. "Ta ennast surnuks ja oli nummerdatud seaduserikkujaid. Ta kandis patu palju, selle asemel see tabab pattu" (Js 53,12).

Mis tegelikult ei loobu, kui te loobuma kõike? Ainult süda on varjutasid pattu, Jeesus puhastab teda tema vere ja päästis ta minu kirjeldamatu armastus. Aga see on raske inimestele tooma selle pakkumine.

Jumal nõutud meilt loobuma midagi, mis on meie hea. Kõik toimub, Jumal tegutseb heaolu oma lastele.

Soovin kõigile neile, kes ei ole valinud Kristuse aru saanud, et Kristus saab pakkuda neile midagi paremat kui see, mida otsima ise! Mees enesele suurim ebaõiglus, ning kohustub suurim ebaõiglus endamisi, ja mõtleb, kui see on vastu Jumala tahtele. Ei leia tõsi rõõmu viisil, mis keelab ühe, kes teab, milline on parim meile ja kes tahab ainult head tema olendid. Path üleastumine on tee viletsus ja häving.

On vale arvata, et Jumal võlusid kannatusi nende lastele. Kogu taevas on huvitatud inimeste õnn. Meie Taevane Isa ei loodud mõni tema olendid, rõõmustamiseks. Jumalik käsk kutsub meid valvel just selliseid asju, mis toovad kannatusi ja pettumust, et me sulgeb ukse õnnele ja taevas. Maailma Lunastaja võtab inimesed nagu nad on, kõigi nende vajadustele, vead ja nõrkused.

Kristus toob meid mitte ainult oma vere puhastatakse patust ja lunastada meid, kuid rahuldada soov kõigile, kes kannavad oma koormat. Ta tahab anda rahu ja puhkeajad kõigile, kes tulevad tema juurde leib elu. See nõuab meilt läbi üksnes need kohustused, mis viib meid kõige õndsus ei allumatus ei ole võimalik saavutada. Tõsi, rõõmus elu mees on nõus Kristuse lootust hiilguses.

Paljud küsivad: "Kuidas ma üleandmisega Jumal?" soovite tagastada Jumalale, kuid tunnen moraalselt nõrk, oled kahtlust ning vangistuses hukkuma harjumusi tema patune elu. Sinu lubadused ja otsused on nagu hoone liivale. Sa oled kapten tema mõtteid, tema tundeid ja kalduvustele. Kas sa lubadusi ja kohustusi sa tegid, ja see kahjustab teie usaldust oma siirus ja paneb sind tundma, et Jumal ei võta. Sa ei pea meeleheidet. Sa pead lihtsalt aru, mis tõsi Tahdonvoima. Kas kontrolli võimu inimese iseloomu, otsustusõigust, võimu valikuvabadust. Kõik sõltub õige kasutamise tahe. Jumal andis inimesele võime valida, ja see on, et inimesed seda kasutada.

Sa saad muuta oma südame, Jumal ei saa anda ise kiindumust oma südame, sa pole üksi omal algatusel otsustada, et ta saate teenida. Kas sa annad Jumalale oma tahet, "sest see on Jumal, kes töötab sulle, et sa tahad ja teeb mida ta tahab." (Filiplastele 2:13) Seega kogu olemust oma alluvale Kristuse Vaimu, keskendudes oma kiindumust Kristuse, oma meelt on kooskõlas see.

Soov vagaduse ja pühaduse ise õige, aga kui mitte just viibida tema hea midagi. Paljud on kasutusele katastroof, sest ainult loota ja oodata, et nad muutuvad kristlased. Ei jõua üles loobuma oma tahet Jumalale. Ikka ei ole otsustanud saada kristlased.

Õige kasutamise mängida võib täielikult muuta oma elu. Käsi Kui Kristus tema tahtmist, koos paari jõud, mis on ennekõike pädevust. Saad jõudu ülalt, siis peaks olema kindel, et pidev kuuletuda Jumalale sa pead olema võimeline elama uut elu, sest elu usus.

Väljavõte raamatust Teekond Kristus - EGWhite


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

Jumal ja ebaõigluse vastu maailmas

314_ukrizovani.jpg Miks on nii palju kurjust ja kannatust? Miks Jumal ei sekku ja midagi teha? Paljud inimesed imestavad, kui Jumal oli nii ammu oleks teinud midagi. Need on väga tavalised küsimused, mis ...
Lisatud: 17.01.2011
Vaatamisi: 185792x

Miks usklikud inimesed peavad kannatama?

193_trpici_verici.jpg Kindlasti olete kunagi mõelnud, miks nii palju kannatusi maailmas. Jah, meie riik on nüüd valitseb kuri nagu saatan, kes kukutati meie riigis. Ta on siin tuua inimesi Jumala vastu, kuni teine ...
Lisatud: 29.10.2010
Vaatamisi: 142344x

Seminar - arendamine iseloom

479_seminar.jpg Me elame nagu Kristus? Küsimusele, mille ta peaks küsima iga kristlane, sest Jeesus kutsus meid elama nagu tema.Selle seminari eesmärgiks on anda märk suurendamise kristlike põhimõtete alusel pühakirja ja tsitaate prohvetlikud ...
Lisatud: 20.09.2011
Vaatamisi: 124966x

Lai on tee hukatusse, kitsas on tee taevasse!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Enter poolt kitsast väravast suur värav ja lai on tee, mis viib hukatusse, ja palju on neid, kes sealt sisse lähevad. Väina on värav ja kitsas tee, mis viib ellu, ja ...
Lisatud: 05.04.2011
Vaatamisi: 311456x

Ennustus, et Jeesus on Messias ennustatud

191_jezis.jpg Üksikud raamatud Vanas Testamendis on kirjutatud aastatel 1400-425 eKr ja leitud neile umbes 60-270 suurte ja väikeste Messias ettekuulutusi käsitleb sünni, elu ja surma Jeesus Kristus. Siin on vaid mõned kõige ...
Lisatud: 24.10.2010
Vaatamisi: 253592x

Et.AmazingHope.net - 5. pühitsemine - Way to Christ