Et.AmazingHope.net (Sisse kodulehekülg) Et.AmazingHope.net

4. piht - Way to Christ

Lähtepunkt, mida ma teha saan?

167_cesta_ke_kristu.jpg

4. piht - Way to Christ

Lisatud: 07.10.2010
Vaatamisi: 149399x
Teemad: Lähtepunkt, mida ma teha saan?
PrintTisk

Confessions

"Kes katab tema üleastumiste ei õitseda, aga kes tunnistab ja forsakes neist on mingit halastust" (Õpetussõnad 28.13).

Tingimused, mille alusel nad võivad saada andestust Jumalalt, on vabad, õiglased ja mõistlikud. Lord nõuab meilt pattude andeksandmise läbi mingit kannatusi. Me ei võta kaua aega ja väsitav reis, või teha valus patukahetsus, tagame teile, et Jumala armu või lepitama tema üleastumised.

Aga kes tunnistab oma pattu ja jätab talle on armu.

Apostel kirjutab: "Seega tunnistame oma patud üksteist ja palvetage üksteise eest, et saaksite terveks" (Jakoobuse 5:16). Tunnista oma patud Jumalale, kes üksi ei andesta oma vigu ja üksteisega. Kui sa oled solvanud oma sõpra või ligimest, pead tunnistama oma viga ja tema kohustus andeks südamest. Siis sa paluma Jumalalt andestust, sest vend, kelle te olete haavatud on vara Jumal, ja kui see haiget, ta pattu oma Looja ja Lunastaja. Juhul esitatakse üks tõeline vahendaja, meie kuulsusrikas ülempreester, kes "kandsid kõik kogenud kiusatus nagu me oleme, siiski ilma patuta" ja kes "ei suuda kaasa tunda meie nõrkused" (Heebrealastele 4:15) ja võib puhastada iga laigu alates ülekohut.

Need, kes on alandas oma südame Jumala ees ja ei tundnud minu süü, veel täitnud esimest tingimust heakskiitu. Kui me ei ole kogenud tõelist meeleparandust, kui me oleme keset alandlik, kahetsev vaim tunnistama oma patud ja ei eruta tema süüd, siis tõesti on begged andestust patt. Ja ei küsinud, kui me tõesti, ei leia rahu Jumalaga.

Ainus põhjus, miks meil puudub pattude andeksandmist pandud on, et me ei ole valmis alandlik oma südames ja ei taha et see vastaks tingimustele jumaliku tõe.

Nad olid antud täpseid juhiseid. Ülestunnistus sin, kas avalik-või eraõiguslik, kui aus olla, tuleb teha vabalt ja ei saa jõustada patune. Mitte teha ka juhuslikult ning hoolimatult ja võib jõustada need, kes ei ole siiani selge ettekujutus kohutav iseloom patt.

Ainult usk, mis põhineb sügavus meie sees, leiab oma tee igavese Jumala armu.

Psalmist ütleb: "Issand on lähedal neile, kes on kahetsev südame, säästes inimesi, kes on kahetseva vaimu" (Psalm 34,19).

Tõeline religioon on alati eriline iseloom: see sisaldab ülestunnistus patud. Sins saab olema selline, et see võib ainult viia need Jumalale, on patud tuleb Tunnistasin neile, kes on tekitanud kahju, ning võib olla ka patud avaliku iseloomuga, ja nad peaksid olema avalikult tunnistas. Iga religiooni, peaks olema selge ja konkreetne ning peaks sisaldama loetelu patud, mis me oleme süüdi.

Religioon ilma siiras patukahetsus ja ükski abinõu ei ole meeldiv Jumalale. Elus oluline muutus peab toimuma, kõik on kallis Jumal, tuleb eemaldada.

See on tingitud tõelise meeleparanduse ja pattude eest. Mida me teeme, on selgelt öeldud: "Wash iseendid olema puhas, kõrvaldama mulle oma kurje tegusid alates silmis, ei ole enam kurja tegema. Õpi tegema head. Pöörduge õigus võtta meetmeid nende vastu vägivalda, õiguse aitab teha harva, lesk ujímejte (Jesaja 1,16.17). "Kui wicked pöörduvad oma pattu, asendab see, kes peegeldab milline saab olema eeskirjades viib elu ja ei tee ülekohut, kindlasti elada ja surra" (Hesekiel 33,15 ).

Apostel Paulus kirjutab meeleparandus: "Vaata, mis sundis sind siia leina kohaselt Jumala tahe: mida sa ärkama siirus, soov vabandada, milline mure, mida karta, sest katse karistada süüdlane. Kõik see te on näidanud teid korralikult säilitada asju siis, "(2 Korintlastele 7.11).

Sin hävitatakse moraalselt, ta ei tunnista vigu pattu oma laadi ja ei mõista, koledus paha pandud ja mitte järele anda kuni veenev jõud Püha Vaimu jätta oma patud osaliselt pime. Tema uskumused on siiras ja ehtne. Iga süüdi väide eeldab vabandus oma tegude ja teatas, et teda pole teatud asjaoludel, mitte kunagi ei oleks kunagi võtnud seda või seda, milline on Karan.

Tõelise meeleparanduse avaldub mees kannab oma süüd ja tunnistab, et tema ilma kavalust ja silmakirjalikkust.

Nagu vaene tölner, kes tõstis ole oma silmad taeva poole, hüüatab: "Oo Jumal, halasta minu patune!" (Luuka 18,13).

Kõik need, kes tunnistab oma süüd, meil on põhjendatud, Jeesus tugineda iga Vaga veres.

Näiteid tõelise meeleparanduse ja alandlikkuse, mis sisalduvad Jumala sõna, et näidata tõelise religiooni, mis ei vabanda pattu, või soov õigustamine. Paul ei püüdnud vabandada. Jutustab oma patu tumedamaid värve ja ei püüa vähendada oma süüd. Ta kirjutab: "Kui ma sain seda ülempreestrid panin paljud usklikud vangistatud, ja kui tuli neid tapetakse, ma heaks seda. Lõppude sünagoogides, andsin lause ja kutsus neid pilgata. Nagu hull, Ma kavatsen kasutada neid isegi välismaa linnades "(Ap 26,10.11). Ta ei karda tunnistada, et "Kristus Jeesus on tulnud maailma päästma patuseid. Kuulun nende esimene koht" (1 Timoteosele 1:15).

Humble ja murtud süda, täidetud ehtsa kahetsusega, hindan Jumala armastus ja ohver Kolgatal. Poeg armastav isa tunnistab oma süüd, Vaga viia kõik oma patud Jumala ees. See on kirjutatud: "Kui me oma patud tunnistame, on Tema ustav ja lihtsalt andeks meie patud ja puhastab meid kogu ülekohtust" (1Jh 1:9).

Väljavõte raamatust Teekond Kristus - EGWhite


Teemaga seotud artiklid alates kategooria - Lähtepunkt, mida ma teha saan?

2. Kuidas saavutada elus?

84_cesta_ke_kristu.jpg Inimestele olendid tehtud üllas kvaliteedid ja kingitused. Ta oli tark ja heaolu ning elas kooskõlas Jumalaga. Tema mõtted olid puhtad ja pühad. Et allumatus ja üleastumine õiguse nõrgenenud mees ja Surun ...
Lisatud: 07.09.2010
Vaatamisi: 121630x

Jumal ja ebaõigluse vastu maailmas

314_ukrizovani.jpg Miks on nii palju kurjust ja kannatust? Miks Jumal ei sekku ja midagi teha? Paljud inimesed imestavad, kui Jumal oli nii ammu oleks teinud midagi. Need on väga tavalised küsimused, mis ...
Lisatud: 17.01.2011
Vaatamisi: 195602x

8. kasv Kristuse muutumise iseloom - Journey Kristuse

304_cesta_ke_kristu.jpg Kasv Kristus - et muuta meie loomusMõtle Kristuse armastust, ilu ja täiuslikkust tema iseloomuga. Mõtle Kristuse Kieltäymys, alandlikkust Kristuses, Kristuse puhtus ja pühadus, Kristusega tema kirjeldamatu armastus - need on teemad, ...
Lisatud: 07.01.2011
Vaatamisi: 148557x

Parandage meelt - see on praegu kõige olulisem asi!

484_pokani.jpg Matthew 4,17 - Sellest ajast alates Jeesus hakkas kuulutama, "Parandage meelt! Taevariik on lähedal!"Kui Jeesus Kristus ja Ristija Johannes jutlustas lähedal Taevariik esimene helistas ja kutsus inimesi meelt parandama. Teisisõnu, ülestunnistus ...
Lisatud: 25.09.2011
Vaatamisi: 221477x

Miks on paha?

59_snake.jpg Olen kindel, et te kõik nõustute, et meie riik on paha. Seal on väga tugev ja aktiivne.Kus nad pärit on? Miks?Piibel räägib mässu Jumala vastu taevast. Tõrvikukandja vägevat Inglit - Lucifer ...
Lisatud: 02.08.2010
Vaatamisi: 174615x

Et.AmazingHope.net - 4. piht - Way to Christ